video marketing

Jak si přilákat nové zákazníky pomocí sociálních sítí?

Jistě tušíte, že prezentovat svou značku pouze na webových stránkách v dnešní době zdaleka nestačí. Sociální sítě v online světě hrají velkou roli a je třeba se přizpůsobit situaci.
 
Jaké informace a jakým způsobem je sdílet, abychom dosáhli co největší efektivity?
 

Štítky: 

Hlavní roli v současném marketingu hraje video

Snaha prodat je motorem komunikace a aktivit s ní spojených. Všichni nicméně víme, že jde o nesnadný proces, kdy je potřeba brát v úvahu velké množství proměnných. A tak se ptáme: Co zákazníkům sdělit především? Jakou formou jim to sdělit, aby to mělo co největší dopad na prodeje?

Štítky: 

Video v e-mail marketingu

Díky masovému spamingu, který se v Čechách rozrostl, dnes někteří marketéři e-mail marketing podceňují. Faktem je, že open rate mailů stále klesá, což bezpochyby způsobil poslední krok Seznamu se zavedením položky HROMADNÉ, ale také forma, jakou je většina mailingů vedená. Dobře vedený e-mail marketing umí přivést zaujaté klienty přímo k objednávce v e-shopu a sklízet zajímavé konverze. Jde jen o to, abyste mailingy nedělali jen pro sebe, s hlavní myšlenkou prodat, ale mysleli především na své klienty.
 

Štítky: 

S novým rokem nový projekt

Letošní rok (2013) byl pro nás, seventy7, velmi plodný co do množství nových aktivit, nových klientů a nového uspořádání agentury. O tom taky někdy napíšu. Ale v tuto chvíli bych se chtěl zastavit u zcela nové aktivity, která bude aspirovat na nejlepší počin agentury vůbec. ...
Ještě vás budu chvilku napínat. :-)

Štítky: 

Subscribe to RSS - video marketing